2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Administratori cladiri si firme
  5. Administratori cladiri si firme - Bucuresti - Ilfov
  6. Administratori cladiri si firme - Bucuresti
  7. Administratori cladiri si firme - Sectorul 2
Postat 23 aprilie 2024

Administrator grădiniță

Salariu

3 300 - 4 200 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 34939570

Căutăm persoană pricepută la bricolaj, implicată, cu inițiativă și receptivă, pentru a ocupa funcția de administrator în grădinița noastră, aflată în zona pieței Gemeni.

Responsabilități:

- Menținerea și aducerea în bune condiții a spațiului și prezentarea către conducere de inițiative legate de optimizarea spațiului. Implementarea lor după aprobare.

- Managementul relației cu autoritățile.

- Aprovizionare și achiziții.

- Menținerea evidenței cheltuielilor în excel pe categorii.

- Supravegherea stocurilor și completarea lor.

- Transportul mâncării.

- Gestiune documente.

- Feedback către membrii echipei privind respectarea procedurilor grădiniței, monitorizarea activității pentru o bună-desfășurare.

- însoțirea ocazională a copiilor în excursii și activități.

Oferim un mediu de lucru prietenos, stimulant și apreciativ, masă de prânz gătită sănătos în cadrul instituției.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 235356313