2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Bucuresti
  7. Asistent manager si secretariat - Sectorul 6
Recrutare Brink's Cash Solutions
Postat 29 aprilie 2024

Administrator baze de date (Support Officer)

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Brink's Cash Solutions (RO) SRL, furnizor de servicii de transport si procesare valori - parte a Brink s Company, liderul global in gestionarea numerarului - recruteaza Administrator baze de date (Cash Technology Support Officer) in Bucuresti.

Locatia postului: Prelungirea Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Program in ture: 12 ore (zi si noapte, alternativ), 12/36

Cerintele postului:

  • experienta profesionala de minim 1 an intr-o pozitie similara (operator date);

  • cunostinte de lucru / experienta cu un sistem informatic integrat sau cu baze de date;

  • bune abilitati de operare PC;

  • limba engleza – nivel mediu;

  • bune abilitati organizatorice, de a gestiona simultan mai multe evenimente;

  • abilitati de comunicare si relationare;

  • dinamism, responsabilitate, corectitudine, integritate.

Responsabilitati principale:

  • opereaza in sistemul informatic date privind activitatea pe linie de ATM (bancomate): transmite comenzile de incarcare ATM, efectueaza raportari legate de descarcarile ATM;

  • proceseaza datele primite, emite rapoarte;

  • verifica, arhiveaza si transmite catre beneficiar jurnalul electronic;

  • urmareste indeaproape modificarile care apar in reteaua ATM privind instalari/dezinstalari, preluari sau predari de bancomate, astfel incat baza de date a sistemului informatic sa fie permanent actualizata.

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • tichete de masa in valoare neta de approx. 600 lei (30 ron/tichet);

  • pachet gratuit servicii medicale;

  • spor de noapte (25%), spor de week-end (15%), posibilitate ore suplimentare (200%);

  • spor lunar de fidelitate;

  • 22 zile concediu de odihna platit/an la angajare, creste in raport cu vechimea in companie;

  • zile libere / ajutoare pentru evenimente deosebite, in baza Contractului Colectiv de Munca la nivel de companie;

  • contract de munca pe perioada nedeterminata, plata salariului la timp;

  • training de specialitate asigurat la inceputul activitatii pentru o mai buna intelegere si adaptare la sarcinile de lucru;

  • posibilitate de promovare in cadrul echipei;

  • posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei companii multinationale, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare.

Descrierea companiei

Brink's Cash Solutions (RO) SRL este parte a Brink s Company, lider global in gestionarea numerarului si valorilor, prin servicii integrate de logistica securizata, procesare numerar, solutii de plata, servicii ATM. Printre clientii nostri se numara institutii financiare, retaileri, agentii guvernamentale (inclusiv bancile centrale), monetarii, magazine de bijuterii si alti operatori comerciali din intreaga lume. Reteaua noastra globala de operatiuni din 52 de tari deserveste clienti din peste 100 de tari.

Cu o echipa de peste 1.800 de angajati in Romania, Brink’s ofera o cultura organizationala bazata pe integritate, responsabilitate si diversitate. Avem colegi de toate varstele si cu interese diferite, pe care ii  sustinem  în dezvoltarea lor profesionala in cadrul unui mediu de imbunatatire continua si excelenta operationala.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 269130934