2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Arges
  6. Operatori productie, confectioneri - Pitesti
Postat Azi la 07:51

Adecco angajeaza operator mase plastice Maracineni

Salariu

3 000 - 3 100 lei

Localizare

Pitesti

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

ADECCO ANGAJEAZA OPERATOR MASE PLASTICE MARACINENI

RESPONSABILITATI :

-Seriozitate

-Responsabilitate

-Indemanare

-Acuitate vizuala buna

-Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi

BENEFICII :

-Salariu motivant 4034 brut +30 ron Tichete de masa / zi lucrata( 2400 Ron Net + 600 TM )

- Asigurare medicala privata pentru angajatii cu o vechime mai mare de 6 luni in companie

-Prime de Paste , Craciun ,Concediu 1200 ron net fiecare

-Bonusuri ( Bonus de prezenta , productivitate ,performanta )

- Zile libere platite si ajutoare sociale pentru evenimente (deces: 4000 lei, nastere copil : 2000 lei net)

-Spor ore suplimentare: 100%, spor pentru lucru in zile libere legale:125%;

-Spor week-end;

-Transport asigurat

Locatie : Maracineni ,Arges

Telefon : 07********34

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 268419767