2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Alte domenii
  5. Alte domenii - Valcea
  6. Alte domenii - Ramnicu Valcea
Postat Azi la 11:52

Munca necalificata-Germania fara comision

Salariu

1 500 - 2 300 €

Localizare

Ramnicu Valcea

Full time

Mobilitatea postului: Locatie stabila

Cautam muncitori necalificati sau calificati pentru abator Germania, prelucrarea produselor din carne.

OFERIM FORMARE LA LOCUL DE MUNCA!

Beneficii:

NU PERCEPEM COMISION LA ANGAJARE- Contract de munca in Germania .

-salariul este intre 1500-2300 de euro, bani ramasi dupa retinerea cazarii si a utilitatilor;

-bonus 25% brut pentru orele de noapte;

-bonus 25% brut daca lucrati in zilele de duminica si zilele de sarbatoare nationala;

-concediu legal platit, 24 zile/pe an;

-asigurare medicala;

-cazare in camere de 2 persoane + camere cupluri;

-alocatie pentru persoanele care au copii minori in intretinere - 250 euro/copil;

-echipament de lucru asigurat

Descrierea postului :

-prelucrarea produselor din carne, cu formare la locul de munca.

-nu este obligatorie experienta

-programul de lucru este de 6 zile pe săptămâna ,8 ore pe zi cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare

-se lucreaza schimbul 1 sau schimbul 2

Varsta 18-55 ani: barbati, femei, cupluri.

OBIGATORIU: cazier curat si adeverinta medicala!

Plecari saptamanale pe traseul Brasov-Sibiu-Deva-Timisoara-Arad.

Transportul platit de firma pana la primul salariu.

Pentru detalii si programari ne puteti contacta la urmatorul numar de telefon: 07******99

Localitate

Ramnicu Valcea,

Valcea

Valcea, Ramnicu Valcea
ID: 213106197