2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Bacau
  6. Ingineri - Bacau
A E ELECTRONICS SA
Postat 24 aprilie 2024

A-E angajeaza Inginer Productie

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

Descriere

Candidatul Ideal

  • Absolvent al facultatii de profil tehnic: Electronica, Electrotehnica, Mecatronica

  • Abilitati practice si experienta anterioara in mediul tehnic, de productie

  • Experienta in procese SMT, AOI, X-Ray

  • Atentie la detalii, focus pe calitatea produselor si eliminarea factorilor neeficienti din productie

  • Disponibilitate pentru program de lucru flexibil si orientat pe proiect

  • Cunoştinţe de limba engleză mediu spre avansat;

  • Cunoştinţe avansate operare PC

Responsabilități

  • Sa monitorizeze si sa coordoneze activitatea de productie

  • Sa indeplineasca obiectivele zilnice, saptamanale si lunare stabilite prin programele de livrari pe termen scurt si mediu

Beneficii

  • Bonus de performanta

  • Prime de sarbatori

  • Tichete de masa

  • Asigurare de viata si/sau accidente

  • Decontare transport public interurban

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 267902109