2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Bucuresti - Ilfov
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Bragadiru
Postat 09 iunie 2024

2. Responsabil Achizitii

Localizare

Bragadiru

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Candidatul ideal trebuie sa aiba bune capacitati organizatorice si putere mare de adaptare la situatii diferite astfel incat sa asigure legatura firmei cu clientii si partenerii de afaceri, la un nivel inalt de profesionalism si calitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Gestionarea portofoliului de produse alocat;

- Urmarirea comenzilor de la lansare pana la receptie;

- Gestionarea şi actualizarea în permanenţă a bazei de date a furnizorilor şi a produselor

- Operarea modificărilor şi listărilor de preţuri în sistem;

- Gestionarea relaţiilor cu furnizorii interni şi externi;

- Organizarea activitatii de import / export;

- Întocmirea diverselor rapoarte;

- Evidenta la zi a stocurilor.

- Asigura suport (la nevoie) catre toate departamentele societatii, diverse activitati de secretariat: expediere corespondenta, tehnoredactare de documente; primirea si transmiterea apelurilor telefonice .

Cerinte/ Nivel de pregatire:

- Limba engleza (nivel mediu);

- Cunostinte MS Office;

- Permis conducere categoria B.

Beneficii:

- salariu stabilit in urma interviului, cu posibilitati de crestere in functie de rezultate;

- decontare transport;

- asigurare de sanatate privata/tichete de masa/prime si bonusuri salariale.

Va rugam sa aplicati pentru acest job doar daca adresa sediului societatii noastre (Loc. Bragadiru, Jud. Ilfov) va este convenabila.

Localitate

Bragadiru,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bragadiru
ID: 270461187