Salveaza ca favorit

Loc de munca in strainatate FARA COMISION! 10 Locuri disponibile id:23

Oradea, judet Bihor Adaugat La 13:40, 15 octombrie 2017, Numar anunt: 89546120

Operator Productie, in Cehia - FĂRĂ COMISION, cazarea GRATUITĂ
Salariu pana la 3100RON.

Responsabilități:
- Asamblarea componentelor de calculatoare

Cerințe:
-Disciplină, seriozitate și conștiinciozitate la locul de muncă

Beneficii:
- transport asigurat din Oradea în Republica Cehă;
- transport decontat pana la Oradea
- cazare asigurată în Republica Ceha pe perioada contractului;
- bonusuri de prezență, calitate și performanța;
- sporuri salariale pentru posturile superioare ansamblării;
- posibilitate de promovare în cadrul firmei;
- NU se percepe nici un fel de comision si nu se achita taxe la angajare

Vizualizari:42398

Contacteaza vanzatorul

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Oradea, judet Bihor

Vezi pe harta