Salveaza ca favorit

Job ca si grafician realizator logo si design grafic. Part time job

Constanta, judet Constanta Adaugat de pe telefon La 17:41, 13 iunie 2018, Numar anunt: 159212611

Descrierea jobului
Deci, ce vei face de fapt?
- Proiectele vor include bannere web, buletine de știri, pop-up-uri, pop-uri, editare pe site-uri web existente etc .;
- Păstrați legătura cu compania IT.
- Căutarea fotografiilor, organizarea fișierelor și asistența generală a personalului creativ;
- Proiectarea și furnizarea de conținut web, inclusiv întreținerea graficelor;
- Redimensionarea conceptelor de design pentru diferite dimensiuni ale suporturilor media;
- Executați creații creative pe o gamă largă de medii pentru a îndeplini obiectivele de comunicare în domeniul marketingului;
- Încărcați lucrările de artă pe suporturi diferite;
- brainstorming creativ și producția de proiecte țintite, lustruite în linie cu direcția creativă;
- Faceți editări pentru piesele existente și pregătiți-le pentru imprimare și web;
- lucrul în cadrul bugetelor și al termenelor;
Cerinte:
- înțelegerea aspectului de proiectare este foarte importantă;
- să lucrăm în conformitate cu standardele și cerințele noastre creative;
- Spirit de echipă cu excelente abilități de comunicare și capacitatea de a lucra independent, cu îndrumări minime;
- Experienta pe piata de publicitate a dispozitivelor mobile este un plus;
- Finalizarea sarcinilor și respectarea termenelor limită;
- experiență de 2 până la 4 luni în crearea comunicațiilor B2B și B2C integrate într-un mediu complex de canale;
- abilitatea de a selecta, negocia și gestiona resursele creative externe;
- Experiență în Photoshop (experiență în formate ".gif" și ".png"), Illustrator, Flash, Dreamweaver, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw.
- Experienta in aplicatii de birou de productivitate (Word, Excel);
- receptivitatea la revizuirea creativă și la feedback, menținând în același timp o atitudine pozitivă;
- Abilitatea de a fi flexibil când direcția se schimbă în ultimul moment.
(--se ofera tot suportul trainingg de care aveti nevoie inainte)
Să investim în tine! Noi oferim:
- șansa de a face un impact,
- pachet competitiv de recompense și beneficii;
- program flexibil
- posibilitate de home office

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita OLX.ro,
disponibila pentru Android, iOS, si Windows Phone

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Constanta, judet Constanta

Vezi pe harta