Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Marketing - PR - Media în Constanta.

Job ca si grafician realizator logo si design grafic. Part time job

Constanta, judet Constanta Adaugat de pe telefon La 17:41, 13 iunie 2018, Numar anunt: 159212611

Descrierea jobului
Deci, ce vei face de fapt?
- Proiectele vor include bannere web, buletine de știri, pop-up-uri, pop-uri, editare pe site-uri web existente etc .;
- Păstrați legătura cu compania IT.
- Căutarea fotografiilor, organizarea fișierelor și asistența generală a personalului creativ;
- Proiectarea și furnizarea de conținut web, inclusiv întreținerea graficelor;
- Redimensionarea conceptelor de design pentru diferite dimensiuni ale suporturilor media;
- Executați creații creative pe o gamă largă de medii pentru a îndeplini obiectivele de comunicare în domeniul marketingului;
- Încărcați lucrările de artă pe suporturi diferite;
- brainstorming creativ și producția de proiecte țintite, lustruite în linie cu direcția creativă;
- Faceți editări pentru piesele existente și pregătiți-le pentru imprimare și web;
- lucrul în cadrul bugetelor și al termenelor;
Cerinte:
- înțelegerea aspectului de proiectare este foarte importantă;
- să lucrăm în conformitate cu standardele și cerințele noastre creative;
- Spirit de echipă cu excelente abilități de comunicare și capacitatea de a lucra independent, cu îndrumări minime;
- Experienta pe piata de publicitate a dispozitivelor mobile este un plus;
- Finalizarea sarcinilor și respectarea termenelor limită;
- experiență de 2 până la 4 luni în crearea comunicațiilor B2B și B2C integrate într-un mediu complex de canale;
- abilitatea de a selecta, negocia și gestiona resursele creative externe;
- Experiență în Photoshop (experiență în formate ".gif" și ".png"), Illustrator, Flash, Dreamweaver, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw.
- Experienta in aplicatii de birou de productivitate (Word, Excel);
- receptivitatea la revizuirea creativă și la feedback, menținând în același timp o atitudine pozitivă;
- Abilitatea de a fi flexibil când direcția se schimbă în ultimul moment.
(--se ofera tot suportul trainingg de care aveti nevoie inainte)
Să investim în tine! Noi oferim:
- șansa de a face un impact,
- pachet competitiv de recompense și beneficii;
- program flexibil
- posibilitate de home office

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita OLX.ro,
disponibila pentru Android, iOS

Vizualizari:438