Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Finante - contabilitate în Oradea.

Inovativ Logistic angajeaza dispecer/coordonator transport

Oradea, judet Bihor Adaugat La 16:01, 20 iunie 2018, Numar anunt: 121145205
2 300 - 3 000 lei Salariu negociabil

Candidatul ideal:
punctual
respectuos
meticulos
bun organizator
rezistent la stres
Descrierea jobului

Responsabilitatile postului:
-supravegherea in permanenta a camioanelor din gestiune pt a interveni operativ
-controlul timpilor de conducere si de odihna ai soferilor
-transmiterea detaliilor catre conducatorii auto( loc incarcare/descarcare, tipul marfii si mentinerea legaturii cu acestia
-stabilirea si comunicarea traseelor optime de deplasare si monitorizarea curselor
-planificarea, oragnizarea si coordonarea activitatilor de transport zilnice
Cerinte:
-experienta minim 6 luni pe o pozitie similara
-cunostinte operare PC
-cunostinte de legislatie transport
-abilitati de comunicare, planificare si organizare a activitatilor
-confidentialitate, loialitate
Salarizare atractiva, tichete de masa, transport asigurat

Vizualizari:6672

Anunturile utilizatorului Ildi

Fara fotografii

Firma de logistica angajeaza magaziner/responsabil logistica

Lucratori productie - depozit - logistica

7 aug

de la 2 200 leipana la 2 500 lei

de la 1 500 leipana la 1 700 lei

de la 1 700 €pana la 2 200 €