Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Agricultura - Zootehnie în Bucuresti.

Ingrijitor spatii verzi,gradinar

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 1 Adaugat La 14:02, 30 aprilie 2018, Numar anunt: 151238963

Ingrijitor spatii verzi, gradinar
Bucuresti, Sector 1

Descriere:Companie de amenajari peisagistice angajam persoane dinamice, dornice sa invete si sa lucreze in domeniul amenajarii de spatii verzi si gradini. Oferim contract de munca pe perioada nedeterminata, un mediu de lucru placut si salariu atractiv.

Responsabilitati si atributii :
• Amenajarea si intretinerea spatiilor verzi, conform indicatiilor arhitectului peisagist
• Manipularea utilajelor de intretinere a spatiilor verzi - utilaje noi, motorizate, tehnologii de ultima generatie
• Pregatirea solului pentru insamantare
• Tunderea gazonului, a ierbii, insamantarea si intretinerea gazonui, tunderea gardului viu
• Plantarea pomilor , a arborilor, arbustilor si florilor
• Toaletarea copacilor si ingrijirea plantelor
• Ingrijirea solului cu ingrasamant
• Intretinerea instalatiilor de irigare

Beneficii:
• Mediu de lucru placut datorat echipei tinere si echipamentelor noi, motorizate.
• Salariu atractiv, posibilitatea acordarii de bonusuri in functie de productivitatea muncii
• Posibilitatea accesarii cursurilor de specialitate
• Decontarea transportui

Experienta in domeniul agricol, al amenajarii de spatii verzi si gradini, precum si permisul de conducere categoria B constituie un avantaj.

Detalii la telefon : 747 - arata telefon -

Vizualizari:1841