Salveaza ca favorit

Hotel Opera Mamaia angajeaza in conditii avantajoase receptioner(a

Mamaia, judet Constanta Adaugat La 07:15, 16 aprilie 2019, Numar anunt: 181983059
Candidatul ideal :
- persoana organizata, punctuala, dinamica, determinata;
- experienta anterioara in industria hoteliera, calificare - reprezinta un avantaj (minim 6 luni);
- limba engleza la nivel mediu - cerinta obligatorie, alta limba straina cunoscuta reprezinta avantaj;
- cunostinte minime de operare pe calculator (Windows, Word, Excel);
- cunoasterea programului de gestiune hoteliera SOLON H -reprezinta un avantaj
Descrierea jobului:
- primirea, consilierea si cazarea clientilor;
- intocmirea documentelor necesare cazarii;
- incasarea contravalorii serviciilor oferite;
- promovarea serviciilor si a imaginii hotelului;

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Mamaia, judet Constanta

Vezi pe harta