Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Alte locuri de munca în Slatina.

Happy Mix Grill & Coffee angajeaza personal

Slatina, judet Olt Adaugat La 16:10, 27 decembrie 2018, Numar anunt: 174132653
1 500 - 2 500 lei
CANDIDATUL IDEAL:
- persoana harnica, optimista, sociabila.
- persoana productiva care stie sa respecte timpii de lucru si clientii
- persoana atenta la detalii;

Cautam colegi:
CASIER
PREPARATOR FAST FOOD
AJUTOR BUCATAR
SOFERI DELIVERY

Descrierea jobului
Responsabilitati:
- verifica calitatea produselor
- comunica eficient problemele intalnite in timpul lucrului
- pastreaza curatenia si respecta normele de igiena
- prepararea produselor de fast-food (taierea carnii, pregatire produse cu carne de kebab, etc)
- rezistenta la stres si /sau rutina, la stat in picioare
- sa poata lucra atat singur cat si in echipa

Se ofera salariu atractiv plus bonuri de masa,
contract de munca nedeterminat si transport pentru angajatii din zonele limitrofe .

Nu se solicita experienta.
Ne puteti contacta intre orele 08:00 - 20:00
Vizualizari:923