Salveaza ca favorit

Happy Mix Grill & Coffee angajeaza personal

Slatina, judet Olt Adaugat La 16:10, 12 decembrie 2018, Numar anunt: 174132653
CANDIDATUL IDEAL:
- persoana harnica, optimista, sociabila.
- persoana productiva care stie sa respecte timpii de lucru si clientii
- persoana atenta la detalii;

Cautam colegi:
CASIER
PREPARATOR FAST FOOD
AJUTOR BUCATAR
SOFERI DELIVERY

Descrierea jobului
Responsabilitati:
- verifica calitatea produselor
- comunica eficient problemele intalnite in timpul lucrului
- pastreaza curatenia si respecta normele de igiena
- prepararea produselor de fast-food (taierea carnii, pregatire produse cu carne de kebab, etc)
- rezistenta la stres si /sau rutina, la stat in picioare
- sa poata lucra atat singur cat si in echipa

Se ofera salariu atractiv plus bonuri de masa,
contract de munca nedeterminat si transport pentru angajatii din zonele limitrofe .

Nu se solicita experienta.
Ne puteti contacta intre orele 08:00 - 20:00

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Anunturile utilizatorului Natalia Isache

1 500 - 2 500 lei