Candidatul ideal
Nu este necesara experienta anteroara pentru a te califica pentru acest post!
Ne dorim alaturi de noi colegi entuaziasti si dornici de munca!

Ce asteptam de la tine;
- Deprinderi de lucru în programele Microsoft Office;
- Atitudine proactivă și deschidere față de client;
- Atenție la detalii, spirit analitic, autoorganizare;
- Viteză de reacție, responsabilitate.

Descrierea jobului
- Oferă informații privind serviciile companiei;
- Preia apelurile telefonice ale clienților;
- Asigură înregistrarea comenzilor în sistemul informatic specific companiei;
- Acordă asistență clienților privind statusul expedițiilor și oferă răspunsuri via e-mail

Beneficii:
- Salariu avantajos;
- Bonuri de masa de 15 lei/zi lucrata;
-Bonus lunar .

Persoanele interesate sunt rugate sa sune la nr: 741 - arata telefon - - Bogdan!
  • Adaugat La 12:24, 8 iulie 2020
  • Vizualizari:9321
  • Numar anunt: 195775838
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Loc de intalnire

Bacau, judet Bacau

Despre noi
Dynamic Parcel Distribution, parte a Grupului La Poste, este lider european in curieratul international rutier, avand o experienta de peste 40 de ani in acest domeniu.

In Romania, compania reprezinta unul dintre principalii furnizori de servicii de coletarie si prima companie care a oferit serviciul de livrare “same day” in Bucuresti.

Promovam un set de valori precum: Siguranta si eficienta ridicata a serviciilor, Transparenta in comunicarea cu clientii, angajatii, colaboratorii si partenerii nostri, Inovatia, cautand sa ne perfectionam si autodepasim continuu.

Aratam Respect, apreciere si consideratie fata de clienti, colaboratori si parteneri si facem totul cu Pasiune, entuziasm si energie.
mai mult