Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Finante - contabilitate în Bucuresti.

Firma de contabilitate angajeaza contabili!

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 1 Adaugat La 17:09, 1 iulie 2018, Numar anunt: 153341337

Firma de contabilitate cu sediul in Piata Victoriei angajeaza contabili cu si fara experienta. Conditii avantajoase. Telefon: 021.312.12.88.

Responsabilitati contabil junior:

- introducerea documentelor contabile primare in baza planului general de conturi pentru societatile client

- mentinerea relatiei cu clientii alocati prin intermediul telefonului/e-mailului sau direct in cadrul unor intrevederi

- arhivarea in bune conditii a documentelor financiar contabile pentru societatile client

- deplasarea la diverse institutii sau la sediul clientilor - daca este cazul

Responsabilitati contabil:

- verificare si corectare contabilitate primara intocmita de contabilul junior;

- intocmirea si depunerea on-line a declaratiilor fiscale;

- verificarea fiselor sintetice;

- intocmirea dosarelor de personal (documente angajare, modificare, incetare contracte de munca etc.) pentru societatile client, depunerea Revisalului, intocmirea statelor de salarii si a declaratiilor lunare;

Salariul se negociaza in cadrul interviului, in functie de cunostinte. Pe parcursul colaborarii se acorda tichete de masa si alte beneficii.

Vizualizari:2152