Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Personal administrativ - secretariat în Arad.

Facturista /Secretara

Arad, judet Arad Adaugat La 16:21, 14 februarie 2018, Numar anunt: 131097743

Angajatorul este o companie romaneasca specializata in distributia de produse destinate uzului industrial.

Descrierea postului:
1. Preia comenzile de marfa si le inregistreaza in sistemul ERP;
2. Inregistreaza receptiile de marfa in sistem;
3. Intocmeste avize si facturi pentru marfa livrata;
4. Colaboreaza cu alti angajati implicati in activitati contabile si/sau comerciale;
5. Mentine si actualizeaza arhiva contabila, asigurand accesul facil la documente;
6. Asigura receptionarea / transmiterea corespondentei (telefon, e-mail, fax, curier);

Cerinte:
• Experienta in evidenta primara;
• Experienta intr-un post similar minim 2 ani;
• Cunostinte de MS Office (Word, Excel, etc), Internet

Oferta (bonusuri, beneficii):
• Posibilitatea de a promova

Vizualizari:2117