Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Ingineri - Meseriasi - Constructori în Cluj-Napoca.

Electromecanic Mentenanta in Cluj Napoca

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 17:18, 15 noiembrie 2018, Numar anunt: 173416797
Candidatul ideal
Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o companie ce realizeaza produse obtinute prin prelucarea metalului la rece si tehnologia pulberilor. un Responsabil Mentenanta in Cluj Napoca.

-Capacitate de organizare, planificare, analiza;
-Bune abilitati de comunicare, relationare, lucru in echipa;
-Orientare spre rezultate;
-Flexibilitate de a trece de la o planificare la interventii accidental;
-Studii tehnice (elecetromecanica);

Descrierea jobului
Intocmeste instructiuni de intretinere preventive pentru utilaje si echipamente;
Intocmeste si urmareste planul de executarea reviziilor tehnice cu forte proprii ;
Participa la activitatile de mentenanta necesare;
Intocmeste necesare de aprovizionat:
Intocmeste evaluarea anuala a interventiilor;
Planifica, urmareste, aloca resurse, subcontracteaza(ptr instalatiile si cladirile firmei) activitatile de intretinere;
Planificarea mentenantei preventive;

Beneficii;
- Venit motivant;
- Tichete de masa;
- Decont transport:
- Program de lucru : 1 schimb ( flexibilitate maxima):
- Alte beneficii.

Pentru mai multe detalii/angajare, lasati-ne un mesaj. Puteti sa sunati gratuit la Tel Verde 0800.800.408 (Luni-Vineri, orele 8:00 – 20:00).
Vizualizari:325

Anunturile utilizatorului Adecco Resurse Umane

Fara fotografii

Operator Productie in Apahida

Lucratori productie - depozit - logistica

6 dec

Operator productie in Sannicoara

Alte locuri de munca

4 dec

de la 1 900 leipana la 2 800 lei

Manipulant marfa in Apahida /Jud. Cluj

3 dec

de la 1 900 leipana la 2 050 lei

Montatori subansamble, Gilau

19 nov