Electrician

de la 3 000 lei Salariu negociabil
Oraș de lucru Bistrita - Budus
Nivel carieră Mid-Level (2-5 ani)
Nivel studii Calificat
Tip job Full time
Permis conducere B
Salariu net 3000 RON

Candidatul ideal
Cerințe pentru înscrierea la concursul pentru ocuparea postului de electrician joasă și medie tensiune:

·Minim - Studii medii

·Certificat de calificare în meseria de electrician

·Detinerea autorizației de electrician ANRE, Gradul IIB constiuie avantaj

·Minim 2 ani experienta

Disponibilitate pentru muncă pe teren;

Disponibilitate deplasări in ţară(OCAZIONAL). ;

Bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa;

Seriozitate, corectitudine,

În calitate de electrician de intretinere instalatii de joasa tensiunie supraveghează si deserveste:

·Să poata lucra după schema electrică

·Instalatia de tablou

·Instalatiile electrice de forta

·Instalatiile de iluminat

Descrierea jobului
Program 8 ore sâmbătă,duminică - liber;
Salariu motivant (in functie de cunostinte si experienta).
Stabilitate, mediu de lucru placut si o atmosfera relaxata.
Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de anvergura si de evolutie continua.
Dezvoltare personala.
Program de specializari tehnice.

Descrierea companiei
PROAQUAPURE Romania s-a nascut in anul 1994, iar astazi activitatea noastra acopera cu succes domeniile tratarii apelor potabile si a celor uzate menajere si industriale. Multiplele provocari ne-au ajutat sa ne dezvoltam rapid folosind know-how-ul unor companii partenere cu o vasta experienta in domeniul tratarii apelor.

Importurile directe ne-au dat posibilitatea promovarii produselor la preturi competitive, atingand un numar mare de clienti in timp scurt.

Pentru ca solutiile oferite de noi sa poata ajunge in posesia romanilor din intreaga tara, am dezvoltat o retea de distributie prin canale proprii, dar si prin parteneriate cu firme de retail sau prin firme de distributie locala.

Parteneriatele noi ne stimuleaza de aceea va invitam sa va cresteti afacerea folosind cunostintele si produsele noastre.
  • Adaugat La 11:53, 24 octombrie 2020
  • Vizualizari:1052
  • Numar anunt: 208055119
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Bistrita, judet Bistrita-Nasaud

Anunturile utilizatorului NEDEIAS-COM SRL