Candidatul ideal

- atestat operator transport marfuri ( Dispecer)
- experienta minim 3 ani in domeniu
- abilitatea de a planifica, organiza si urmari activitati
- abilitati de comunicare, negociere, spirit de echipa si responsabilitate
- seriozitate, dinamism
- abilitati de lucru sub stres si cu termene limita
- abilitati de analiza
- cunostinte operare Pc si Microsoft Office

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
- Preluarea comenzilor de la client
- Planificarea comenzilor de transport
- Monitorizarea comenzilor primite de la client pana la momentul livrari
- Mentinerea relatiei cu clientii si furnizorii
- Cunoasterea pietei de transporturi(Bursa de Transport, Timocom )
- Inregistrarea informatiilor specifice curselor si conducatorilor auto in softuri interne

Beneficii :
- Transport asigurat
- Masa in regim de cantina la asigurata de societate
- Salariu atractiv
- Prime
- Contract pe perioada nedeterminata
  • Adaugat La 12:00, 20 octombrie 2020
  • Vizualizari:402
  • Numar anunt: 209083394
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Pantelimon, judet Bucuresti - Ilfov