Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Call center - Suport clienti în Sacalaz.

Dispecer transport international

Sacalaz, judet Timis Adaugat de pe telefon La 13:27, 29 noiembrie 2016, Numar anunt: 110195246

Sc TRANS MEN Srl, angajeaza:

Dispecer transport internațional

Responsabilităţi:

Completează in sistemul informatic planul de transport conform comenzilor primite
Menţine legătura directă cu soferii
Întocmeşte diferite rapoarte aferente activității de transport

Cerinţe:

Studii superioare;
Experienţă în domeniul transporturilor, precum şi cunoştinţele de legislaţie europeană de transport, constituie un avantaj;
Cunoştinţe de geografie;
Cunoştinţe bune MS Office;
Cunoştinţe de limba engleză / germana reprezintă un avantaj
Capacitate de comunicare, analiză şi relaţionare cu clienţii si conducătorii auto;

Oferta:
-pachet salarial atractiv si oportunitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei echipe tinere si dinamice

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita OLX.ro,
disponibila pentru Android, iOS, si Windows Phone

Vizualizari:207