Dispecer transport international

Sacalaz, judet Timis Adaugat de pe telefon La 13:27, 29 noiembrie 2016, Numar anunt: 110195246

Sc TRANS MEN Srl, angajeaza:

Dispecer transport internațional

Responsabilităţi:

Completează in sistemul informatic planul de transport conform comenzilor primite
Menţine legătura directă cu soferii
Întocmeşte diferite rapoarte aferente activității de transport

Cerinţe:

Studii superioare;
Experienţă în domeniul transporturilor, precum şi cunoştinţele de legislaţie europeană de transport, constituie un avantaj;
Cunoştinţe de geografie;
Cunoştinţe bune MS Office;
Cunoştinţe de limba engleză / germana reprezintă un avantaj
Capacitate de comunicare, analiză şi relaţionare cu clienţii si conducătorii auto;

Oferta:
-pachet salarial atractiv si oportunitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei echipe tinere si dinamice

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita OLX.ro,
disponibila pentru Android, iOS, si Windows Phone

Contacteaza vanzatorul

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Anunturile utilizatorului samy

Sacalaz, judet Timis

Vezi pe harta

samy

Pe site din oct 2014 Anunturile utilizatorului