Deltamed angajeaza tehnician asamblare

• Cerinte:
- Studii medii/ scoala profesionala
- Experienta pe o pozitie similara minim 2 ani – automotive, confectii metalice
- Cunostinte temeinice in interpretarea desenelor tehnice
- Persoana responsabila, atenta la detalii, organizata

• Responsabilitati:
- Cunoaste modul de utilizare a dispozitivelor de genul flex, autofiletanta, bormasina
- Identifica vizual defectele de suprafata ale sculelor si dispozitivelor
- Regleaza, in vederea utilizarii, sculele si instalatiile/echipamentele cu care lucreaza

• Beneficii :
- Mediu de lucru modern
- Program de munca fix (intr-un singur schimb)
- Tichete de masa (15 lei/zi lucrata)
- Transport gratuit spre si de la locul de munca
  • Adaugat La 12:09, 28 octombrie 2020
  • Vizualizari:349
  • Numar anunt: 209084196
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Gilau, judet Cluj

Anunturile utilizatorului Elena Tulbure