Salveaza ca favorit

Customer Care - limba ITALIANA

Timisoara, judet Timis Adaugat La 10:57, 16 mai 2019, Numar anunt: 143796553
Quanta Resurse Umane recruteaza pentru pozitia de Customer Care Representative – limba italiana.

Responsabilitati:
- Solutionarea cererilor din partea clientilor telefonic, prin e-mail sau chat;
Cerinte:
- Cunoasterea limbii italiene, scris si vorbit - nivel avansat;
- Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu;
- Excelente abilitati de comunicare si ascultare;
- Cunostinte operare PC si viteza de tehnoredactare;
- Orientare catre client si catre atingerea obiectivelor.
Se ofera:
- Program full time;
- Se asigura training platit in cadrul companiei;
- Mediu de lucru tanar si dinamic;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare;
- Pachet salarial motivant, compus din salariu fix, tichete de masa si alte beneficii.

Datele dumneavoastra pot fi utilizate in relatie cu autoritatile implicate in coordonarea si verificarea situatiei angajatilor, serviciilor de mediere, informare, consiliere si plasare pe piata muncii, a ministerelor de resort, precum si potentialilor angajatori. Conform Regulamentului European nr. 679/2016 (GDPR), beneficiati de dreptul de acces, de interventie asupra datelor, dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale. Aveti dreptul sa va opuneti prelucrarii datelor personale care va privesc si sa solicitati stergerea acestora.

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Anunturile utilizatorului Quanta Resurse Umane