Salveaza ca favorit

Controlori calitate-TRIGO Brasov

Brasov, judet Brasov Adaugat La 08:20, 20 mai 2019, Numar anunt: 178498963
TRIGO, lider mondial in oferirea de servicii de managment al calitatii in domeniul AUTOMOTIVE angajeaza in BRASOV 40 CONTROLORI de CALITATE:

Transport asigurat din: Brasov,Sacele,Purcareni,Zizin,Tarlungeni,Poiana Marului,Codlea,Halchiu,Bod,Sanpetru,Simeria,Prejmer, Fagaras,Budila,Daisoara,Rupea,Ghimbav,Moeciu,Bran,Rasnov,Feldioara,etc

RESPONSABILITATI
Controlul reperelor din punct de vedere al calitatii;
Respingerea pieselor care nu indeplinesc standardele de calitate;
Intocmirea rapoartelor de lucru.

CERINTE
Atentie la detalii;
Acuitate vizuala;
Flexibilitate;

Disponibilitate pentru:
• a lucra in schimburi
• ore suplimentare

SE OFERA
- Salariu de incadrare fix;
- Ore suplimentare platite 200 % ( dublu);
- Spor de noapte 25 %;
- Spor de weekend 10 %;
- Tichete de masa in valoare de 15 lei pentru fiecare zi lucrata;
- Bonus lunar de performanta;
- Prime de PASTE si de CRACIUN;
- Asigurare privata de sanatate;
- Bonus de recomandare;
- Transport gratuit;
- Reducere la obonamentele salilor de FITNESS.

Trimite CV-ul tau la adresa de email recrutare.brasov[at]trigo-group.com
Pentru informatii suplimentare 731 - arata telefon -

Clauza GDPR
TRIGO proceseaza datele dvs personale in scopul recrutarii pentru aceasta pozitie vacanta. Prin aplicarea CV-ului dvs., sunteți implicit de acord cu această procesare. TRIGO asigură respectarea protecției datelor personale

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Anunturile utilizatorului Resurse Umane

Operatori /Controlori calitate- CISNADIE

Lucratori productie - depozit - logistica

9 mai

Personal necalificat -EQUEST Logistic Center

15 mai

Operatori /Controlori calitate- SIBIU

15 mai

Operatori / Controlori calitate - Brasov

15 mai

Despre noi

Founded in 1997, TRIGO is a multinational company providing operational Quality Management solutions for the manufacturing sector, especially in the automotive and aerospace industries. With a team of more than ten thousand professionals present in 20+ countries across 4 continents, TRIGO offers a comprehensive portfolio of Quality Assurance services ranging from inspection to expert auditing, consulting and training.
... mai mult