Contabil/ Economist - Salad Box, Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 10:48, 29 noiembrie 2016, Numar anunt: 110177098

Salad Box angajeaza Contabil/ Economist in cadrul companiei care este situata in cartierul Grigorescu, Cluj-Napoca

Cerinte:
- absolvent(a) studii medii sau superioare - profil economic;
- experienta in domeniu de minim 2 ani;
- cunoasterea reglementarilor in domeniu;
- cunostinte operare PC (Microsoft Office) – (Word, Excel);
- cunostinte operare programe de contabilitate : Saga, Mentor;
- responsabilitate si acuratete;
- abilitati de comunicare si spirit de echipa

Descrierea jobului:
- introducerea tuturor documentelor financiar contabile in programul de contabilitate;
- incadrarea corecta a documentelor contabile pe venituri si cheltuieli conform legislatiei in vigoare;
- efectuarea inchiderii conturilor de venituri, cheltuieli si TVA;
- verificarea si reglarea lunara a balantelor de verificare;
- intocmirea situatiilor financiare;
- intocmirea declaratiilor fiscale

Beneficii:
- contract de munca nedeterminat
- mediu de lucru profesionist si oportunitatea de a obtine un job in cadrul unei companii in continua dezvoltare
- pachet salarial motivant
- tichete de masa

Pentru detalii suplimentare asteptam cu interes sa va depuneti CV-ul la adresa de e-mail alaturata sau sa ne contactati la numarul de telefon 723 - arata telefon -

Contacteaza vanzatorul

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »
Arata mai multe anunturile utilizatorului

Cluj-Napoca, judet Cluj

Vezi pe harta