Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Finante - contabilitate Cluj.

Contabil - Contabilitate Primara

Cluj-Napoca Adaugat La 15:13, 12 ianuarie 2018, Numar anunt: 149429821
In cadrul firmei de contabilitate Studio Account, cu sediul in Cluj-Napoca - Str Nicolae Titulescu, angajam CONTABIL - CONTABILITATE PRIMARA.

Responsabilitati:
• Raspunde de evidenta contabila a societatilor preluate pana la nivel de balanta;
• Se ocupa de societati din domenii diferite de activitate;
• Mentine relatia cu clientii existenti sau potentiali ai companiei.

Cerinte:
• Studii superioare in Contabilitate;
• Experienta pe un post similar-minim 2 ani;
• Abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa;
• Se prezinta in mod agreabil si adopta un comportament profesional in fata clientilor;
• Cunostinte de operare in programul Winmentor – reprezinta avantaj;
• Competenta de comunicare in limba engleza (scris, citit, comunicare verbala);
• Dorinta de dezvoltare continua.

Locatia companiei: Str. Nicolae Titulescu
Program de lucru: 08:30-17:00.

Salarizare atractiva
Posibilitate de dezvoltare
Bonuri de masa
Vizualizari:19