Salveaza ca favorit

Consultanti callcenter domeniu financiar - limba italiana

Onesti, judet Bacau Adaugat La 15:10, 9 decembrie 2018, Numar anunt: 146638879
Crezi ca iti poti atinge limitele potentialului tau ?
Iti doresti sa castigi mai mult , pe masura capacitatilor tale ?
Iti doresti un loc de munca cu un orar rezonabil de 8h/zi Luni-Vineri fara weekend uri lucrate sau sarbatori ?

Intra in echipa noastra !

Calitati pentru candidatul ideal :

-Punctualitate si seriozitate ;
-Respect pentru colegi ;
-Inteligenta verbala ;
-Energie ;
-Orientare catre profit ;
-Dorinta de a invata ;
-Limba italiana la nivel conversational mediu spre avansat .

Descrierea jobului :

-Cautam persoane pentru a forma o echipa mica dar unita;
-Comunicare telefonica/email/sms/online cu clientii potentiali dar si clienti existenti in portofoliu .
-Persoanele selectate , vor participa la un curs de formare teoretic si practic , intr-un domeniu nou , modern dar si dificil , perioada de training este de minim 1 luna timp in care se asimileaza foarte multe notiuni teoretice .
-Cea ce propunem nu este deloc usor , dar persoanele care se implica si fac eforturi sa asimileze informatiile pe care le furnizam pe parcursul trainingului , pot obtine rapid rezultate .

BENEFICII:

-Salar fix 2000 Ron + Comisioane + Bonusuri zilnice ;
-Comisioanele pot ajunge la peste 1000 euro;
-Posibilitate de promovare - promovam pe merit ;
-Oferim training de specializare la sediu,(Bacau) in Bucuresti si Strainatate ;
-Posibilitatea de a invata despre un domeniu in continua crestere si dezvoltare;
-Nu se lucreaza de sarbatori;
-Nu se lucreaza in weekend;

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Eurocall

Arata mai multe anunturile utilizatorului
2 000 - 6 000 lei

Onesti, judet Bacau

Vezi pe harta