Consultant vanzari/ ofertare birou

Candidatul ideal:

- cunostinte bune de operare PC (MS Office Excel, internet);
- limba romana si engleza;
- persoana creativa, ambitioasa, dornica de munca si orientata catre rezultate;
- initiativa, spirit organizatoric, tenacitate, seriozitate si atitudine pozitiva;
- abilitati de comunicare scrisa si orala;

Descrierea jobului:

- intocmirea ofertelor financiare si tehnice pe baza studiului cataloagelor de produse puse la dispozitie;
- vanzari directe, online, SICAP, prin telefon
- monitorizarea si actualizarea bazei de date prin intermediul soft-ului intern.
Descrierea companiei:

AQUATOR - Reprezentanta tehnica in Romania, importator si distribuitor specializat in: Aparatura de laborator; Chimicale si reactivi; Sticlarie de laborator; Echipamente de protectie a muncii; Produse medicale si stomatologice; Pardoseli din cauciuc; Genti Profesionale.
  • Adaugat La 18:27, 23 septembrie 2020
  • Vizualizari:2382
  • Numar anunt: 207310240
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Iasi, judet Iasi