Salveaza ca favorit

Consilier Vanzari Rodeko Design

Galati, judet Galati Adaugat La 12:40, 13 decembrie 2018, Numar anunt: 174987334
Candidatul ideal

Se cere:
- experienta sau aptitudini pentru vanzari
- comunicativitate
- spirit de echipa
- cunostinte PC- Microsoft Office
- dinamism
- simt cromatic dezvoltat
- responsabil

Descrierea jobului

- consilierea clientilor
- intocmirea devizelor
- emiterea de facturi, chitante, bon fiscalSe ofera:
- lucrul intr-o echipa de succes
- sanse reale de promovare
- pachet salarial motivant

Descrierea companiei

Societatea noastra comercializeaza perdele, draperii, sine aluminiu, sine electrice, sisteme parasolare.
Suntem importatori si distribuitori ai acestor produse. Avem un atelier de creatie unde sunt prelucrate tesaturile si o echipa specializata in montarea lor.
Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa care exceleaza prin profesionalism, prin dorinta de a-si vedea clientii foarte multumiti, vino si fii parte integranta din ea!
Intotdeauna un om de valoare are loc in echipa noastra.

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB