Salveaza ca favorit

Consilier vanzari piese auto

Slobozia, judet Ialomita Adaugat La 19:55, 11 ianuarie 2019, Numar anunt: 176557138
FSTAuto.Ro angajează consilieri vanzari piese auto cu sau fără experiența in domeniu, salariu motivant. Urmărim persoane care au mai lucrat in acest domeniu.
Responsabilitati:
- Gestionarea solicitarilor primite de la clienti
- Identificarea produselor solicitate de clienti
- Transmiterea catre clienti a cotatiei de pret precum si a termenului de livrare
- Preluarea si inregistrarea comenzilor confirmate de clienti
- Procesarea comenzilor si urmarirea lor
- Informarea clientilor cu privire la statusul comenzii
- Gestionarea stocului de la punctul de lucru
- Aranjarea produselor din magazin
Detalii la 724 - arata telefon -

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

2 000 - 3 000 lei

Slobozia, judet Ialomita

Vezi pe harta