Salveaza ca favorit

Consilier clienti Centru SPA - Program V, S, D

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 14:11, 18 decembrie 2018, Numar anunt: 174846381
SunGarden Resort angajeaza Consilier clienti in Centrul SPA, cu un program de lucru in zilele de vineri, sambata si duminica, de 11 ore/zi.

Cerinte:
- studii superioare in curs sau finalizate;
- cunoasterea limbii engleze la nivel conversational;
- persoana proactive, cu simt estetic si spirit de observatie;
- abilitati excelente de comunicare.

Responsabilitati:
- intampinarea clientilor, prezentarea circuitului si a facilitatilor Centrului SPA;
- prezentarea si recomandarea masajelor si a meniului SPA;
- supravegherea bunei functionari a facilitatilor Centrului SPA;
- supravegherea si instruirea clientilor in vederea utilizarii tuturor facilitatilor.

Pentru detalii : 755 - arata telefon - .

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Anunturile utilizatorului Hotel SunGarden

Muncitor intretinere si reparatii

Ingineri - Meseriasi - Constructori

19 nov

Despre noi

SunGarden Golf & SPA Resort este un domeniu realizat cu inimă şi pasiune.
Situat in mijlocul naturii, in Padurea Baciului la 10 km de kilometrul 0 al orasului Cluj-Napoca, Resortul ofera 42 camere, un restaurant a la carte, 2 sali de evenimente, o sala de conferinta, un centru SPA si un teren natural de golf.
... mai mult