Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Agenti - consultanti vanzari Cluj.

Compariimobiliare.ro angajeaza Consultant vanzari B2B Cluj-Napoca

Cluj-Napoca Adaugat La 14:23, 8 ianuarie 2018, Numar anunt: 148951747
Candidatul ideal:

Abilități excelente de comunicare în limba română.
Cunoștințe minime a procesului de vânzare produse sau servicii.
Cunoștințe minime de operare pe calculator.
Disponibilitate de lucru conform unui program flexibil.
Punctualitate, spirit de echipă, atitudine pozitivă, orientare către client, persoana empatică și creativă.
Experiența în vânzări de servicii Business to Business este considerată un avantaj.

Nu avem limită de vârstă, vă așteptăm să faceți parte din echipa noastră!
Pentru ca ești ambițios, comunicativ și dornic de afirmare, îți suntem alături!

Descrierea jobului, activități principale:

Prezentarea și vânzarea serviciilor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
Gestionarea clientilor preluați și a cererilor acestora;
Inregistrarea interacțiunii cu clientul în sistemele existente;
Oferă support clientilor, pre si post vanzare;
Răspunde pentru desfăsurarea si finalizarea cu success a contractelor angajate;
Indeplinirea obiectivelor;
Sarcini și îndatoriri specifice:
Oferă support prin telefon si email clienților companiei.
Preia solicitările personalizate din partea clienților, identifică nevoile și prezintă soluțiile conform cu asteptările clientului.
Participă la procesul de vânzare și integrare servicii, monitorizarea derulării fluxului de achiziție și finalitatea acestuia.
Beneficii salariale și dezvoltare:
Pachet salarial fix + bonusuri în funcție de performanță
Un mediu de lucru tânăr și competitiv cu reale oportunități de promovare
Un program de lucru flexibil, atat full time, cat si part time
Traininguri de specialitate în Vânzări și Marketing

Descrierea companiei

Lideri în imobiliare online Cluj, cu peste 20.000 de anunțuri imobiliare actualizate zilnic și 60.000 de vizitatori unici lunar. Cu un portofoliu de peste 100 de clienți, suntem în plină creștere, atât a echipei cât și a segmentului de piață.

Pentru programarea interviului vă rugăm trimiteți CV-ul dumneavoastră pe adresa de email office compariimobiliare.ro
Vizualizari:12