Compania DDD angajam asistent manager om de birou

3 932 - 4 369 lei
Compania DDD a inceput activitatea in Romania din anul 2011 ajungand unul din principalii prestatori de servicii de preventie si combatere a daunatorilor din tara.
Din anul 2014 a luat fiinta prima echipa operationala proprie din afara Bucurestiului, la Tg-Jiu. Acum compania DDD are echipe proprii operationale prezente atat in Bucuresti, cat si in Targu Jiu, Timisoara, Panciu, Pitesti cu ajutorul carora deservim clientii la nivel national.
Prima si singura firma de profil din Romania ce detine acreditare europeana pentru servicii profesionale de Dezinsectie, Dezinfectie si Deratizare, Acreditarea CEPA - ISO 16.636
Compania DDD este partenerul de incredere al specialistilor din multiple domenii de activitate: retail, sanitar, invatamant, institutii publice de stat, fabrici, etc. avand o experienta de 9 ani in domeniul DDD (PestControl, Dezinsectie, Dezinfectie, Deratizare).
Cultivam calitatea, oferind solutii adecvate problemelor cu care se confrunta clientii, prin comunicare deschisa incurajand relatiile de colaborare. Viziunea Companiei DDD este de a deveni alegerea numarul 1 atat a agentilor economici si insitutiilor publice de stat dar si a persoanelor fizice din Romania, atunci cand doresc un partener profesionist pentru serviciile DDD.
Post disponibil: asistent manager – om de birou
Descrierea jobului:
Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii in zona arondata;
Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu colegii din zonele arondate;
Acorda asistenta tehnica clientilor si potentialilor clienti prin telefon/ e-mail;
Redacteaza si transmite oferte clientilor potentiali;
Completeaza documentele specifice presatarii serviciilor DDD;
Indosarieaza/ scaneaza documentele specific;
Promoveaza imaginea Companiei DDD.
Cerintele postului:
Domiciuliul stabil in Bucuresti – Ilfov;
Abilitati de asimilarea rapida de informatii;
Atitudine pozitiva orientata catre client si rezultat;
Initiativa, ambitie, capacitati multitasking si spirit de competitie;
Orientat spre noi oportunitati si dezvoltare a relatiei cu clientul;
Abilitati de comunicare personala si interpersonala;
Putere de convingere, atentie la detalii;
Dorinta de colaborare pe termen lung, cat mai multi ani (nu cautam personal sezonier)
Beneficii:
Training de specialitate si cursuri permanente de dezvoltare profesionala;
Reduceri si beneficii in cadrul companiei;
Ajutor de nunta, botez, inmormantare
Suport in probleme de sanatate
Mediu de lucru placut si conditii bune de munca;
Salariul integral pe cartea de munca;
Bonuri de masa pe card Edenred;
Echipamente de protectie profesionale si mediu sigur de lucru (noi facem dezinfectii)
Salariul se ofera in doua transe: avans pe 25 ale lunii si lichidarea pe 10 ale lunii viitoare
Se lucreaza de la 09:00 – 18:00 zilnic de luni pana vineri, sambata si duminica liber.
Salariul brut de la 3932 lei/ luna la 4369 lei/ luna, sau net de la 2300 lei/ luna la 2500 lei/ luna inca din momentul angajarii, in functie de experienta, la care se adauga bonurile de masa 15 lei/ zi (aprox 300 lei/ luna)
In functie de implicare, rezultate, realizari, capacitatea de apartenenta la o echipa, salariul poate ajunge pe parcursul primului an pana la salariul brut de 5128 lei/ luna, respectiv 3000 lei net/ luna plus bonuri de masa.
Daca sunteti interesat/a trimiteti doar CV pe office at companiaddd.ro, numai daca indepliniti conditiile din cerintele postului.
  • Adaugat La 17:51, 22 septembrie 2020
  • Vizualizari:4700
  • Numar anunt: 205310447
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 3