Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Romana Bucuresti.

Client service representative

Descriere
Candidatul ideal

· Studii superioare;

· Experienta anterioara este un plus;

· Foarte bune abilitati de comunicare;

· Cunostinte foarte bune operare PC, Microsoft Office( Excel, PowerPoint, Word);

· Cunostinte lucru in soft ERP.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati si atributii ale postului sunt:

· Intelege nevoile clientilor si ofera informatii corecte legate de produsele si serviciile companiei;

· Preia si gestioneaza solicitarile (telefonice sau email) venite din partea clientilor, agentilor de vanzari precum si din cadrul altor departamente din cadrul companiei;

· Ofera asistenta si suport operational pentru toate diviziile de vanzari;

· Transmite adrese/notificari catre clienti;

· Participa la proiectele legate de dezvoltarea Serviciului Relatii cu Clientii.

Programul de lucru se desfasoara in ture de zi si de noapte (12/24/12/48-inegal).
  • Adaugat La 11:37, 31 ianuarie 2020
  • Vizualizari:3
  • Numar anunt: 196461060