Salveaza ca favorit

CENTRAL MOTORS angajeaza mecanic auto

Bistrita, judet Bistrita-Nasaud Adaugat La 00:41, 7 decembrie 2018, Numar anunt: 148505717
Competente si abilitati :

-Calificare in domeniul mecanica
-Carnet de conducere categoria B
-Experienta si cunostinte tehnice relevante in operatiuni de mecanica;
-Responsabil ,
-Inzestrat cu spirit de echipa
-Dornic de dezvoltare profesionala si de acumulare de noi cunostinte

Responsabilitati :

-Efectueaza interventii rapide de natura mecanica;
-Excuta lucrariile in conformitate cu standardele de calitate utilizate la nivel national .
-Executa interventiile pe masini cu respectarea termenelor de predare caltre clienti .

Se ofera:

-Pachet salarial motivant;
-Scolarizare permanenta in domeniu;
-Plan de cariera.

Te asteptam in echipa Central Motors!

Vino si tu in echipa noastra !

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Anunturile utilizatorului SC Central Motors SRL

Bistrita, judet Bistrita-Nasaud

Vezi pe harta