Salveaza ca favorit

Cautam sa ne marim echipa de marketing. Job part time, in med. virtual

Timisoara, judet Timis Adaugat La 18:57, 14 februarie 2018, Numar anunt: 104846370

Candidatul ideal

Cerinte:

-Studii medii
-Experienta de cel putin 6 luni in activitatea de marketing virtual
-Abilitati de comunicare, organizare, spirit de lucru in echipa

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:

- promovarea serviciilor oferite de noi preponderent in mediul virtual;
- promovarea serviciilor noastre cu orice ocazie ivita (chiar daca nu in mediul virtual);
- redirectionarea persoanelor interesate spre noi, pentru mai multe detalii;

Oferta:

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
- Venituri procentuale, pe masura numarului de clienti
- Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor

Descrierea companiei

Experienta de zeci de ani in servicii creative, precum web-development si vizualizari 3D

Ne caracterizeaza inovatia, spiritul intreprinzator, creativitatea si lucrul in echipa. Filozofia noastra se bazeaza pe un proces rapid de luare a deciziilor, actiuni eficiente si solutii inteligente.

Alatura-te echipei noastre si adu-ti contributia la succesul brand-ului nostru!

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca datele furnizate sa fie salvate si procesate. Vezi detalii

Urmatorul consimtamant include aprobarea dvs. pentru transmiterea CV-ului dvs. (si a datelor incluse in acesta) catre parti terte, precum si procesarea acestor date de catre aceste parti cu scopul participarii in procese de recrutare. De asemenea, sunteti de acord ca OLX Online Services SRL poate sa va creeze profilul dvs. individual de candidat bazat pe datele incluse in acest CV. Puteti gasi informatii detaliate despre procesarea datelor personale de catre OLX Online Services SRL in Politica noastra de Confidentialitate Ascunde

Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Anunturile utilizatorului Pavel Lorena Maria