Cautam responsabil digital marketing. Junior. Fara exp. 2 alternative

Constanta, judet Constanta Adaugat La 14:06, 28 noiembrie 2016, Numar anunt: 110092714

DESCRIEREA JOBULUI
• Implicarea in implementarea strategiilor de online marketing, in dezvoltarea
Candidatul ideal
CERINTE
Absolvent atudii medii in management, sau marketing finalizate.Experienta minim o luna pe un post similar.
Cunostinte elenentare a unui program de grafica photoshop, corel draw si PowerPoint
Baza de cunostiinte de marketing / publicitate / promovare online.
Abilitati de negociere,.Orientare catre rezultate, initiativa, flexibilitate.

Descrierea jobului

Abilitatea de a redacta materiale de promovare.