Cautam Maistru executie constructii

Quanta Resurse Umane recruteaza Maistru executie constructii, pentru o companie de renume pe piata din Romania.

Cerinte:
- Experienta profesionala in pozitia similiara;
- Cunostinte de legislatie si normative in domeniului constructiilor;
- Studii in domeniu;
- Persoana organizata, eficace, dinamica, sociabila, perseverenta, adaptabila si flexibila;
- Coordonarea activitatii echipelor proprii, managementul echipei.

Responsabilitati:
- Asigura conducerea directa a activitatilor de executie a lucrarilor in conformitate cu prevederile documentatiilor tehnice, ale normativelor in vigoare si ale procedurilor tehnice de executie (PTE), la nivelul de calitate si la tennenele stabilite in contractele incheiate cu clientii;
- Realizarea si urmarirea graficelor de executie;
- Gestionarea, coordonarea si repartizarea utilajelor, logisticii, resurselor in functie de nevoile santierului si de stadiul proiectului;
- Intocmeşte graficul de executare a lucrărilor, stabilind lista de materii prime, materialele şi forţa de muncă necesară pentru realizarea fazelor proiectului;
- Întocmește liste de cantități, grafice de execuție a lucrărilor;
- Coordonarea activităţii echipelor proprii;
- Coordonarea activităţii subantreprenorilor;
- Coordonarea activitatii de aprovizionare si mecanizare;
- Urmarirea respectarii cerintelor legislatiei in vigoare din domeniul constructiilor, muncii, SSM, PSI, SU, mediu;
- Verificarea existentei si completarii corecte a documentelor din cartea constructiei si a celor ce deriva din sistemul de management integrat;
- Urmarirea si corectarea neconformitatilor posibile;
- Raspunde de raportarea realizarilor pentru decontarea lunara a productiei executate de santier, corespunzator stadiilor fizice inregistrate si confirmate de clienti.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv.

Pentru detalii: 733 - arata telefon - , Cosmin.

Datele cu caracter personal pe care ni le transmiteti, vor fi prelucrate cu scopul de a va ajuta la identificarea unor posturi potrivite, pentru care sa aplicati. Aceasta include trimiterea CV-ului dvs catre posibilii angajatori, mentinandu-va informat cu privire la viitoare oportunitati de munca prin metodele de comunicare furnizate de catre dumneavoastra. Conform Regulamentului European 2016 /679, ati fost informat(a) ca, in orice moment, veti avea dreptul de a accesa datele dvs. cu caracter personal, dreptul de a rectifica datele dvs. cu caracter personal daca datele sunt incomplete sau inexacte, dreptul de a restrictiona prelucrarea datelor cu caracter personal (in cazul in care respectiva restrictie este justificata din punct de vedere legal) dreptul de a depune o plangere la autoritatea de supraveghere pentru protectia datelor si dreptul de a solicita incetarea prelucrarii datelor cu caracter personal in orice moment prin transmiterea unei cereri scrise la adresa de email:
  • Adaugat La 19:12, 19 septembrie 2020
  • Vizualizari:726
  • Numar anunt: 206692871
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 3

Anunturile utilizatorului Cosmin