Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Casieri - Lucratori comerciali în Cluj-Napoca.

Casier /Lucrator Comercial in Iulius Mall/Cluj Napoca

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 18:40, 7 noiembrie 2018, Numar anunt: 171268692
1 450 - 1 650 lei
Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul dintre clientii sai, cel mai mare lant de supermarketuri din Romania, pozitia de Casier/Lucrator Comercial in Iulius Mall Cluj Napoca.

Candidatul ideal
- Studii medii (Minim 10 clase);
- Calificarea sau experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
- Disponibilitatea de a lucra in schimburi;
- Serios, adaptabil, comunicativ;
- Atent la detalii

Responsabilitati:
- Asigura scanarea corecta si completa a tuturor produselor;
- Factureaza cu atentie fiecare produs ; verifica continutul si cantitatea produselor aflate in ambalajele desfacute ; verifica daca cele afisate pe monitorul casei de marcat corespund cu eticheta, produsul si caracteristicile acestuia;
- Verifica sa nu existe produse nefacturate la inchiderea bonului;
- Asigura umplerea rafturilor/standurilor respectand principiile de implantare, calitatea si prospetimea produselor (rotatia produselor proaspete);
- Respecta planul de control al etichetelor de pret si se asigura ca toate etichetele de pret si toate modificarile de pret sunt afisate inainte de deschiderea magazinului;
- Asigura in permanenta curatenia raionului si a rafturilor, a spatiului de lucru.

Se ofera:
- Salarizare: de la 1450-1650 lei net
- Tichete de masa
- Prime de vacanta, de performanta
- Concediu de odihna minim 23 de zile
- Asigurare de viata, sanatate si stomatologica
- Posibilitati de promovare in scurt timp si cresteri salariale

Pentru mai multe detalii/angajare, lasati-ne un mesaj. Puteti sa sunati gratuit la Tel Verde 0800.800.408 (Luni-Vineri, orele 8:00 – 20:00).
Vizualizari:559

Anunturile utilizatorului Adecco Resurse Umane

Fara fotografii

Operator Productie in Apahida

Lucratori productie - depozit - logistica

6 dec

Operator productie in Sannicoara

Alte locuri de munca

4 dec

de la 1 900 leipana la 2 800 lei

Manipulant marfa in Apahida /Jud. Cluj

3 dec

de la 1 900 leipana la 2 050 lei

Montatori subansamble, Gilau

19 nov