Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Call center - Suport clienti în Satu Mare.

Call Center Satu Mare, Carei, Tasnad - Muncă de Birou!

Satu Mare, judet Satu Mare Adaugat La 08:17, 12 aprilie 2018, Numar anunt: 127147145

Szívesen dolgoznál irodai környezetben, a VitaCenter Plus S.R.L. csapatában, napi 6 vagy 8 órában? Lehetsz pályakezdő vagy tapasztalt, ha érzel magadban elég kitartást és kipróbálnád magad az értékesítés területén, jelentkezz az alábbi pozícióba:

Call Center operátor

Feladatok:
Értékesítés telefonon keresztül
Ügyfelekkel való foglalkozás irodai környezetben (nem házról házra járni)

Elvárások:
Talpraesett, lendületes személyiség
Értékesítői "véna"
Kiemelkedő kommunikációs készség

Előny:
Értékesítésben, hasonló területen szerzett tapasztalat
Empatikus személyiség
Szorgalom

Amit kínálunk:
Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
Korra, nemre való tekintet nélküli elbírálásban részesülés
Hétköznapokon 6 és 8 órában, 8-16 óra közötti munkalehetőség
Kiemelkedő fizetési rendszer
Motivációk, közös rendezvények, jutalmak
Vidékieknek utazási támogatás
Rugalmas munkaidő, segítőkész vezetők

Munkavégzés helye: Szatmárnémeti, Tasnád vagy Nagykároly!

+ 407 - arata telefon -

Munca de birou in Satu Mare, Tasnad, Carei!

Firma noastra cauta operatori telefonici in vanzari, program de lucru flexibil de 6-8 ore. Scopul principal al activitatii in constituie vanzarea si desfacerea unor produse exceptionale realizate pe baza de plante medicinale. Oferim remuneratie corespunzatoare, program de lucru flexibil, plata abonamentelor angajatilor domiciliati in mediul rural, un mediu de lucru prietenos si beneficii motivationale! Daca iti place sa vorbesti si sa iti ajuti semenii, daca ai un nivel bun de comunicare, te asteptam sa faci parte din echipa noastra.

Tel: + 407 - arata telefon -

Vizualizari:2179

Anunturile utilizatorului VitaCenter Plus