Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Agenti - consultanti vanzari în Cluj-Napoca.

Brand Ambassador produse IT/Telecom

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 17:32, 2 octombrie 2018, Numar anunt: 171192217
2 300 - 3 100 lei
Adecco Resurse Umane angajeaza Brand Ambassador pentru clientul sau, un important producator de produse IT/Telecom la nivel mondial.

Candidatul ideal:
• Deschis, sociabil, indraznet;
• Abilitati de vanzare si orientare catre client;
• Dorinta de invatare in domeniul vanzarilor in piata de telecom;
• Disponibilitate pentru o colaborare pe termen lung.

Descrierea jobului:
• Atragerea clientilor;
• Identificarea nevoilor clientilor si propunerea unor oferte personalizate;
• Ofera informatii clienţilor despre produsele companiei;
• Merchantizeaza zilnic standul produselor companiei.

Locatie: Iulius, Cluj Napoca
Program: 13:00 - 21:30.

Beneficii:
• Salarizare atractiva (parte fixa + parte variabila provenita din vanzari).
• Tichete de masa;
• Lucrul intr-o echipa dinamica in plina dezvoltare;
• Posibilitate de invatare in piata de IT/Telecomunicatii intr-o companie multinationala;

Pentru mai multe detalii/angajare, lasati-ne un mesaj. Puteti sa sunati gratuit la Tel Verde 0800.800.408 (Luni-Vineri, orele 8:00 – 20:00).
Vizualizari:553
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Adecco Resurse Umane

Fara fotografii

Operator subansamble

Lucratori productie - depozit - logistica

Ieri
17:24

Operator mase plastice

Ieri
17:16

Beauty Advisor, part-time

Alte locuri de munca

11 apr

Personal pentru curățenie

10 apr

Muncitori necalificați în Jucu

10 apr

Arata mai multe anunturile utilizatorului