Bona cu experienta- program prelungit - 3000 lei

3 000 lei
Avem un baietel de 3 ani si cautam o persoana serioasa, atenta la detalii, rabdatoare, nefumatoare, careia ii plac foarte mult copiii .Este necesar sa se poata solicita referinte de la ultimul loc de munca si sa locuiasca in Craiova.

Program de lucru: luni - duminica, ora 9-19 cu doua weekenduri libere / luna

Profil ideal:
Persoana educata de maxim 50 ani, nefumatoare, cu experienta in ingrijirea copiilor minim 2 ani, responsabila si de incredere; dedicatie, dragoste fata de copii.
Este necesar sa mai fi lucrat, in mod obligatoriu, ca bona, sa doreasca sa ramana pe termen lung, si sa fie de acord sa mearga in vacante in strainatate impreuna cu familia.

Dacă nu ați mai lucrat ca bona minim 2 ani sau nu îndepliniți cerințele anunțului va rugam frumos sa nu ne contactați, mulțumim.

Cerem si oferim seriozitate.
Responsabilitati/cerinte:
- Prepararea mancarii pentru copil;
- Igiena si menaj usor.
- Activitati educationale si distractive.
- Permisul de conducere prezinta avantaj.

Oferim 3000 lei lunar, in condiții deosebite, masa, bonusuri in funcție de experiența și dedicația doamnei.

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita OLX.ro,
disponibila pentru Android, iOS

Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Craiova, judet Dolj