Salveaza ca favorit

BGS angajeaza Operator Dispecer

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 3 Adaugat La 11:04, 19 octombrie 2018, Numar anunt: 171867480

Descrierea jobului
• Program de lucru in ture de 12 ore, de zi si de noapte;
• Post de birou, se lucreaza la sediul societatii;
• Utilizeazarea si monitorizeazarea aparaturii din dotare;
• Mentinerea legaturii telefonice cu personalul din teren;
• Coordonarea echipajelor din teren;
• Colaborare permanenta cu Seful de Dispecerat;
• Consemnarea diverselor evenimente (defectiuni tehnice aparatura, calamitati, situatia echipajelor din teren etc.).

Candidatul ideal
- Minim studii medii ( 12 clase absolvite, cu sau fara BAC);
- Cunostinte bune operare PC – suita Microsoft;
- Bune abilitati de comunicare (usurinta, claritate, coerenta in exprimare);
- Seriozitate, responsabilitate, initiativa, loialitate, spirit de echipa, orientare catre sarcini, rezistenta la stres si oboseala;
- Atentie distributiva, viteza de reactie, promptitudine.
- Nu este necesara calificarea profesionala, aceasta putand fi obtinuta in cadrul firmei;

VA OFERIM:

• Contract de munca integral;
• Sarbatori legale platite dublu;
• Team-buildinguri gratuite;
• Calificare gratuita in functia de Dispecer Centru Alarma;
• Pregatire profesionala la locul de munca.

Pentru mai multe informatii, ne puteti lasa oricand un mesaj pe OLX, sau ne puteti contacta telefonic in intervalul Luni - Vineri, orele 10:00 - 17:00 la numarul: 752 - arata telefon - .

de la 1 900 lei Salariu negociabil

Despre noi

Avem satisfacția că încă din 1993 echipa BGS a reușit să se impună pe piața serviciilor de securitate privată ca lider și să traseze standardele de calitate pentru întreaga industrie.
Cu o activitate de 25 ani pe piața serviciilor de securitate, BGS este un furnizor de servicii integrate de securitate, având o gamă variată de servicii la dispoziția clienților, de la pază cu agent în diverse misiuni, la mijloace electronice monitorizate în dispeceratele specializate ale BGS având ca scop protecția bunurilor, a valorilor și a familiei.
... mai mult