Salveaza ca favorit

BGS angajeaza Dispeceri Centru Alarma

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 3 Adaugat La 17:28, 16 august 2018, Numar anunt: 168813290

Descrierea jobului
• Program de lucru in ture, de zi si de noapte;
• Post de birou, se lucreaza la sediul societatii;
• Utilizeazarea si monitorizeazarea aparaturii din dotare;
• Mentinerea legaturii telefonice cu personalul din teren;
• Coordonarea echipajelor din teren;
• Colaborare permanenta cu Seful de Dispecerat;
• Consemnarea diverselor evenimente (defectiuni tehnice aparatura, calamitati, situatia echipajelor din teren etc.).

Candidatul ideal
-Minim studii medii;
-Nu este necesara calificarea profesionala, aceasta putand fi obtinuta in cadrul firmei;
-Cunostinte bune operare PC – suita Microsoft;
- Bune abilitati de comunicare (usurinta, claritate, coerenta in exprimare);
- Seriozitate, responsabilitate, initiativa, loialitate, spirit de echipa, orientare catre sarcini, rezistenta la stres si oboseala, incadrarea in termene si prioritizarea actiunilor;
- Atentie distributiva, capacitate de sinteza ridicata, viteza de reactie, promptitudine.

VA OFERIM:
• Salariu atractiv cu plata la timp;
• Contract de munca integral;
• Sarbatori legale platite dublu;
• Team-buildinguri gratuite;
• Calificare gratuita in functia de Dispecer Centru Alarma

Pentru mai multe informatii, ne puteti lasa oricand un mesaj pe OLx, sau ne puteti contacta la numarul de telefon: 752 - arata telefon - ( in intervalul Luni - Vineri, orele 10:00 - 17:00).

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 3

Vezi pe harta