Salveaza ca favorit

BGS angajeaza Agenti Securitate - Ploiesti

Ploiesti, judet Prahova Adaugat La 09:34, 17 octombrie 2018, Numar anunt: 170989083

Descrierea postului:
Agentul de Securitate asigura in permanenta paza si protectia printr-un serviciu eficient si amabil, respectand legea si standardele BGS.

Candidatul ideal:
- constitutie atletica;
- rezistenta stres;
- disponibilitate de lucru in weekend;
- fara antecedente juridice;
- minim 8 clase absolvite.

VA OFERIM:
• Contract de munca integral;
• Salariu atractiv;
• Sarbatori legale platite dublu;
• Punctualitatea platii salariilor;
• Stabilitate la locul de munca;
• Calificare profesionala gratuita.

Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Anta Szarnci

Arata mai multe anunturile utilizatorului

Despre noi

Avem satisfacția că încă din 1993 echipa BGS a reușit să se impună pe piața serviciilor de securitate privată ca lider și să traseze standardele de calitate pentru întreaga industrie.
Cu o activitate de 25 ani pe piața serviciilor de securitate, BGS este un furnizor de servicii integrate de securitate, având o gamă variată de servicii la dispoziția clienților, de la pază cu agent în diverse misiuni, la mijloace electronice monitorizate în dispeceratele specializate ale BGS având ca scop protecția bunurilor, a valorilor și a familiei.
... mai mult