Salveaza ca favorit

BGS - Agenti Securitate, obiective din Bucuresti - transport gratuit

Giurgiu, judet Giurgiu Adaugat La 17:27, 18 august 2018, Numar anunt: 168765534

Descrierea postului:
* Locuri de munca in Bucuresti, cu transportul asigurat;
* Agentul de Securitate asigura in permanenta paza si protectia printr-un serviciu eficient si amabil, respectand legea si standardele BGS.

Candidatul ideal:
- constitutie atletica;
- rezistenta stres;
- disponibilitate de lucru in weekend;
- fara antecedente juridice;
- minim 8 clase absolvite.

VA OFERIM:
• Contract de munca integral;
• Salariu atractiv;
• Calificare profesionala gratuita;
• Transport gratuit din localitatea in care locuiti pana in obiectiv;
• Sarbatori legale platite dublu;
• Punctualitatea platii salariilor;
• Stabilitate la locul de munca;
• Bonusuri.

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »