Salveaza ca favorit

Best Bride cauta croitoreasa pentru confectionare rochii de mireasa

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 2 Adaugat La 15:33, 8 iunie 2018, Numar anunt: 165962339

Candidatul ideal

- Persoana creativa , pasionata de moda
- Spirit de lucru in echipa si initiativa.
- Persoana atenta la detalii
- Persoana ambitioasa cu experienta in croitorie

Descrierea jobului

- Confectionare rochii de mireasa
- Utilizarea masinilor de cusut ( liniara si triplock )
- Cunostinte de croitorie- reprezinta un avantaj

Beneficii :
- Mediul de lucru stabil si prietenos
- Salariu foarte atractiv
- In sezon se ofera si BONUS
- Zona centrala aproape de mijloace de transport in comun

Descrierea companiei

Best Bride pune la dispozitie cea mai mare gama de rochii de mireasa.
Magazinul nostru a fost infiintat in anul 2009 iar de atunci am putut face mii de mirese fericite.
Te asteptam sa faci parte din echipa noastra :)

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »
2 500 - 3 500 lei

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 2

Vezi pe harta