Salveaza ca favorit

BA Glass angajeaza Sculer Matrițer (Lăcătuș mecanic)

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 3 Adaugat La 15:59, 10 decembrie 2018, Numar anunt: 173835887
BA Glass se dezvoltă și avem nevoie de tine!

CERINŢE
• Absolvent studii medii sau școală profesională – profil mecanic;
• Minim 3 ani experiență;
• Experiență în munca în industrie constituie un avantaj;
• Cunoștiințe privind toată gama de accesorii abrazive în funcţie de granulaţie şi diametru;
• Persoană sociabilă, serioasă și responsabilă.

DESCRIEREA JOBULUI
• Executa operații de lăcătușerie și cizelură:
- lucrări cu biaxul pentru lustruirea matrițelor;
- operații de trasare, găurire și filetare;
- lustruire pe mașini de lustruit a tuturor anexelor setului de matrițe.

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Simona Anghel

BA Glass angajeaza

Ingineri - Meseriasi - Constructori

16 nov

Arata mai multe anunturile utilizatorului