Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Call center - Suport clienti în Piatra Neamt.

Asistent vanzari online

Piatra Neamt, judet Neamt Adaugat La 15:24, 20 iunie 2018, Numar anunt: 166401939
1 400 - 2 000 lei

Projob Romania recruteaza pentru clientul sau o fabrica de mobilier in serie,

ASISTENT VANZARI ONLINE

Esti tanar si dornic sa-ti dezvolti o cariera intr-o companie performanta, alaturi de o echipa unita si pusa pe treaba?

Aplica acum, suna la 744 - arata telefon - sau ne poti lasa un mesaj cu numarul tau de telefon si te contactam noi.

Cerinte:
- studii medii sau superioare
- abilitati de lucru in programe informatice
- experienta minima de lucru cu clientii, de preferat in sistem vanzari online
- cunostinte de contabilitate primara (emitere facturi, AWB-uri)
- bune abilitati de comunicare, ambitios, perseverent cu atentie la detalii si dorinta de a se dezvolta

Responsabilitati
- preia comenzile clientilor si introduce datele in sistemul informatic
- elibereaza factura si AWB-ul pentru livrare
- preia cerinte si reclamatii de la clienti si comunica acestora modul de rezolvare
- extrage din sistemul informatic rapoartele cerute de management

Oferim
- un job stabil intr-o companie serioasa
- training si posibilitati de dezvoltare
- salariu fix, tichete de masa, transport gratuit
- alte stimulente si bonusuri pentru obiective atinse
- posibilitatea de a lucra intr-un mediu competitiv, permanent

Vizualizari:634