Salveaza ca favorit

Asistent vanzari online

Piatra Neamt, judet Neamt Adaugat La 15:24, 13 iunie 2018, Numar anunt: 166401939

Projob Romania recruteaza pentru clientul sau o fabrica de mobilier in serie,

ASISTENT VANZARI ONLINE

Esti tanar si dornic sa-ti dezvolti o cariera intr-o companie performanta, alaturi de o echipa unita si pusa pe treaba?

Aplica acum, suna la 744 - arata telefon - sau ne poti lasa un mesaj cu numarul tau de telefon si te contactam noi.

Cerinte:
- studii medii sau superioare
- abilitati de lucru in programe informatice
- experienta minima de lucru cu clientii, de preferat in sistem vanzari online
- cunostinte de contabilitate primara (emitere facturi, AWB-uri)
- bune abilitati de comunicare, ambitios, perseverent cu atentie la detalii si dorinta de a se dezvolta

Responsabilitati
- preia comenzile clientilor si introduce datele in sistemul informatic
- elibereaza factura si AWB-ul pentru livrare
- preia cerinte si reclamatii de la clienti si comunica acestora modul de rezolvare
- extrage din sistemul informatic rapoartele cerute de management

Oferim
- un job stabil intr-o companie serioasa
- training si posibilitati de dezvoltare
- salariu fix, tichete de masa, transport gratuit
- alte stimulente si bonusuri pentru obiective atinse
- posibilitatea de a lucra intr-un mediu competitiv, permanent

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Anunturile utilizatorului Liliana Savin

Fara fotografii

Montator mobilier

Ingineri - Meseriasi - Constructori

13 iun

de la 1 400 leipana la 1 900 lei

Curier

Soferi - Servicii auto - Curierat

13 iun

de la 1 400 leipana la 1 800 lei

1 400 - 2 000 lei

Piatra Neamt, judet Neamt

Vezi pe harta