Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Alte locuri de munca în Cluj-Napoca.

Asistent manager Wasabi VIVO (POLUS)

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 10:08, 27 decembrie 2016, Numar anunt: 110199092

Wasabi Running Sushi isi caută o colegă pentru poziția de asistent manager pentru punctul de lucru din VIVO (Polus), Cluj Napoca.

Cerințe:
- studii superioare în domeniu în curs sau finalizate;
- cunostinte de operare pe calculator
- cunoașterea limbii engleze la nivel mediu
- onest, integru și cu bun simț

Responsabilități:
- organizeaza si supervizeaza activitatea punctului de lucru in functie de necesitatile organizatiei si de activitatile planificate
-propune masuri de imbunatatire a serviciilor, precum si modalitati de atingere a nivelului de profit negociat cu directorul general
- reprezinta organizatia in relatiile cu persoane fizice sau juridice
- verifica si conduce gestiunea: resursele materiale, marfa si resursele umane de pe punctul de lucru
- realizeaza sarcini de contabilitate primară
- realizeaza inventarul

Beneficii:
- salar atractiv;
- echipa de lucru tânara si dinamica
- posibilitatea dezvoltarii laturii de leadership

Așteptam Cv-urile dvs. atașate intr-un mesaj atasate prezentului anunț.

Vizualizari:313