Salveaza ca favorit

Animator socio-educativ, supraveghere copii

Baia Mare, judet Maramures Adaugat La 22:41, 11 septembrie 2018, Numar anunt: 149485113

Angajăm animator socio-educativ(personal să se joace cu copiii)!
Locaţie: -Casuta Jucariilor
Telefon: 740 - arata telefon -

Cerinţe:
* iniţiativă, creativitate, originalitate, inventivitate ;
* abilităţi de comunicare, socializare;
* zâmbitor/zâmbitoare şi bine dispus/ă în majoritatea timpului;
* persoană ordonată, onestă şi responsabilă;
* atenţie la detalii;
* persoană dornică să îşi petreacă timpul alături de copii;
* spirit de echipă;
* disponibilitate şi sâmbătă/duminică.

Descrierea jobului:
- participarea la diverse activitati recreativ- educative in care vei angrena copiii atât la evenimente cât si la joaca copiilor;
- supravegherea şi îndrumarea copiilor pentru o joacă lipsită de incidente şi sigură ;
- implicarea copiilor în diverse activităţi recreative
- menţinerea locului de munca curat si organizat, conform procedurilor interne;
- aranjarea spaţiului pentru evenimente şi servirea mesei în cazul aniversărilor;
- încasarea contravalorii produselor şi a serviciilor şi emiterea documentelor fiscale,
- minime cunoştinte de PC(word, excel)
- te asiguri ca sunt respectate regulile locului de joaca;

Beneficii:
-alegerea programului Full Time sau Part Time;
-Colectiv tânăr și mediu de lucru plăcut;
-Carte de munca la angajare pe perioada nedeterminata;
-Salariu atractiv si program flexibil;
-Bonusuri in functie de performante;
-Traininguri;
-Bonuri de masa.

Așteptăm CV-urile dumneavoastră pe mail pentru a face parte din echipa noastra!

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Anunturile utilizatorului loc de joaca

Urgent vand: Bouncer gonflabil /trambulina gonflabila

Firme - Echipamente profesionale

13 sep

1 000 €

Baia Mare, judet Maramures

Vezi pe harta