Angajez Tehnician cu Experienta Service Gsm.Salariu plus Procent.

Constanta, judet Constanta Adaugat La 18:30, 19 februarie 2017, Numar anunt: 85014258

Angajam cu contract de munca Tehnician sau Inginer GSM pentru service GSM/IT amplasat in zona Centrala, experienta obligatorie in reparatii hardware/software inclusiv interventii pe placa si experienta in lucrul cu programele de resoftari/deblocari .
Se ofera salariu fix pe cartea de munca plus procent si masina de serviciu pentru persoana potrivita.

-OBLIGATORIU;
*Seriozitate;
*Cunostinte temeinice operare PC;
*Capacitate de decizie;
*Capacitate de a lucra in echipa;
*Capacitate de analiza si a diagnostica corespunzator probelemele tehnice;
*Concentrare indelungata;

Cerinte:
- Experienta relevanta in domeniu;
- Atitudine pozitiva, atentie la detalii, orientare catre calitatea serviciului prestat;
- Capacitate de lucru in echipa;
- Foarte bune abilitati de organizare;
- Cunostinte software GSM
- Cunostinte electronica;
- Cunostinte vaste asamblare telefon/tableta, lipire, dezlipire, ansambluri (detinem masinariile necesare relaratii display).
- Cunostinte tehnice placa de baza telefon/tableta.
Cerinte/Descriere Job

Responsabilitati:

- Angajatul va avea ca principal obiectiv efectuarea diagnozelor, reparatiilor si testarea post reparatie a tabletelor si a telefoanelor sosite in service;
- Ofera diagnoza corecta si bine documentata asupra dispozitivelor;
- Testeaza intreaga functionalitate a produselor din punct de vedere calitativ si estetic;
- Asamblarea, dezasamblarea produselor;
- Reparatii placa de baza, remediere probleme alimentare, etc.;
- Angajatul va fi direct respunzator de calitatea reparatiilor si in functie de acestea, el poate fi ori recompensat; ori penalizat.
Cunostinte hardware si software in domeniul IT constituie un avantaj.

Contacteaza vanzatorul

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Andu

sistem de navigatie portabil tomtom go 6100.6 inch

GPS si sisteme de navigatie

19 mar

850 lei

Cartele telekom numere usor de retinut

Accesorii Telefoane - Tablete

21 mar

12 lei

Cartela orange 5gb.Viteza 4G

19 mar

6 lei

Negociabil
Nissan Almera N16 T 1.5dci.Full Option f piele

2 400 €

Negociabil
Cartela Vodafone 6e credit

13 mar

17 lei

Arata mai multe anunturile utilizatorului

Constanta, judet Constanta

Vezi pe harta